ADA THERMAL/ÖMER THERMAL

GOOGLE'DA İLK SAYFADA ÇIKIN - HEMEN BAŞLA

Holiday & Leisure Club, artan tatil secenekleri ile, üye ailelere, yurt içerisinde gerçeklestirecekleri tatiller icin, ekonomik ve pratik çözümler getirmek amacı ile kurulmuştur.
Halihazırda Club ün kendisine ait HLC Kuşadası ve HLC Bodrum tesislerinin yanı sıra, Güre de Hattuşa Termal ve Afyon da Ömer Termal tesisleri ile anlaşma yaparak, üyelerin tatil seçeneklerini artırmaktadır.
Kuşadası’nda hizmete girecek olan Ada Thermal tesisi ile Kuşadası HLC tesisleri, üyelere yaz ve kış olmak uzere tüm sene hem eğlence ve dinlence hem de sağlık turizmi kapsamında hizmet verecektir.
Bodrum’da organize edilecek Tekne turları vasıtasıyla, üyeler dilerlerse sahip oldukları tatil haftalarını yedi gün boyunca mavi tur yaparak kullanabileceklerdir.
Holiday & Leisure Club dahilindeki her tesisten üye olan aileler, herhangi bir değişim ücreti ödemeksizin, tercih ettikleri tesisin bakım aidatını ödeyerek tatil yapma hakkına sahip olacaklardır.
Ve, bildiğiniz uzere, tüm üyeler, Holiday & Leisure Club sayesinde, RCI ve Interval International Uluslar arası değişim olanaklarıyla tüm dünya da diledikleri tesiste ailecek tatil yapabileceklerdir.
Holiday & Leisure Club, yakın gelecekte artan tatil seçenekleri ve tatillerle ilgili her türlü hizmette ekonomik ve ayrıcalıklı çözümlerle, üyelerimizin hizmetinde olmaya devam edecektir.